Farby do wnętrz

Farby dostępne są na rynku w bardzo bogatym wyborze, co umożliwia uzyskanie w swoim domu wymarzonego efektu na ścianie. Kupując własne mieszkanie, musimy jeszcze je wykończyć i zaaranżować. Więcej robót trzeba wykonać, gdy mieszkanie jest stare i wymaga remontu, natomiast w przypadku nowych, dopiero co oddanych mieszkań i apartamentów, w grę wchodzi właściwie tylko kupno farby, paneli, tapet ściennych, czasem także płytek ceramicznych, armatury itp.

Zakupy materiałów wykończeniowych do własnego mieszkania to nie lada przyjemność, ale również stres, czy wybrało się najlepsze z możliwych produkty. Jeśli chodzi o farby Dekoral, należą one do ścisłej czołówki farb na polskim rynku. Farby Dekoral są stosowane zarówno przez amatorów, jak i specjalistów, a szeroka gama kolekcji i barw daje ogromne możliwości i pobudza wyobraźnię. Nadają się one do malowania ścian i sufitów we wszystkich pomieszczeniach, są specjalne farby do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, jak łazienka czy kuchnia.

Są to nowoczesne farby lateksowe, które zachowują wysoką odporność na szorowanie, więc łatwo jest je utrzymać w czystości. Chociaż samo malowanie farbami Dekoral jest tak przyjemne i bezproblemowe, a kolorystyka tak bogata i różnorodna, że warto rozważyć przemalowanie zabrudzonej ściany na inny kolor, niż jej mycie. Farby Dekoral są niekapiące, i bardzo dobrze kryją, dzięki czemu można uzyskać dobre efekty już przy pierwszym malowaniu. Dla uzyskania mocnych i wyrazistych efektów należy pomalować ścianę lub sufit dwukrotnie.

W ofercie sklepów i hurtowni są farby Dekoral zarówno uniwersalne, którymi można malować wszystkie ściany w danym pomieszczeniu, jak i specjalne kolekcje farb, które mają bardzo dekoracyjny i wyrazisty charakter, i najlepiej sprawdzają się na jednej ścianie w pomieszczeniu, stając się swoistą ozdobą wnętrza. W ten sposób można wyróżnić i wyeksponować jakiś element wnętrza, na którym najbardziej nam zależy. Przykładem farb o bardzo dekoracyjnym stylu jest na przykład kolekcja Włoskie Impresje, obejmuje trzy barwy ? srebrną, złotą oraz w odcieniu patyny.