Asortyment hurtowni wielobranżowych

Hurtownie wielobranżowe, jak sama nazwa wskazuje, mają bardzo zróżnicowany asortyment z wielu branż. Jedną z podstawowych jest dom i ogród i wszelkiego typu sprzęty i akcesoria AGD.

Wagi kuchenne

Waga kuchenna to jeden z podstawowych artykułów gospodarstwa domowego, które przydają się w domu. Wie o tym każda pani domu, która kiedykolwiek piekła ciasto lub przygotowywała inne potrawy. Większość z nas gotuje na pamięć, jednak w przypadku nowych dań, które chcemy wprowadzić do jadłospisu, musimy posiłkować się przepisami kulinarnymi. A w nich najczęściej proporcje podawane są w gramach. Jeśli więc chcemy, aby potrawa się udała, musimy zaopatrzyć się w wagę kuchenną.

Na rynku jest wiele modeli wag, które różnią się wyglądem oraz dokładnością i sposobem funkcjonowania. Są więc tradycyjne wagi mechaniczne i nowoczesne elektroniczne. Każdy może w szerokiej ofercie sklepów specjalistycznych czy hurtowni wielobranżowych znaleźć odpowiadający mu model wagi kuchennej czy innych akcesoriów do domu.

Jak się okazuje, w każdym pomieszczeniu swoje zastosowanie mają konkretne artykuły gospodarstwa domowego. Prym wiedzie tu oczywiście kuchnia (używa się tu robotów kuchennych, krajalnic, mikserów, tosterów, ekspresów do kawy, sokowirówek itp.). Wielu rodzajów sprzętu AGD używa się także w łazience.

Wagi łazienkowe

Przykładem może być tu mechaniczna lub elektroniczna waga łazienkowa. Przyda się ona każdemu, kto chce na bieżąco kontrolować swoją wagę, szczególnie osobom pragnącym schudnąć. Waga łazienkowa pozwala monitorować efekty kuracji odchudzającej, niezależnie od jej rodzaju. Estetyka wykonania oraz funkcjonalność tego rodzaju wag pozwala na umieszczenie jej nawet w widocznym miejscu łazienki, bez konieczności chowania jej w szafce.

Sprzęt domowy, który najczęściej posiadamy w naszych mieszkaniach to RTV i AGD. Stacja pogodowa przynależy po części do obu tych grup. Jest to nowoczesne urządzenie, które zyskuje coraz więcej zwolenników. Nie tylko pokazuje czas oraz temperaturę powietrza na zewnątrz oraz wewnątrz domu, ale zaawansowane modele nawet prognozują pogodę. Stacje pogodowe są wielofunkcyjnymi urządzeniami, łączącymi funkcję zegara z pomiarami temperatury, ciśnienia, wilgotności itd. Dokładność zegara zainstalowanego w stacji pogodowej wynika z faktu, że pobiera informacje z atomowego zegara zlokalizowanego pod Frankfurtem.

Wiele sprzętów, takich jak wagi kuchenne i łazienkowe, odkurzacze, roboty kuchenne, znajdujących zastosowanie w naszych codziennych pracach domowych, można znaleźć w ofercie niejednej hurtowni wielobranżowej.