Atlas Concorde, Imola i inne luksusowe płytki do łazienki

Dziś największą popularnością Marvel Edge to gres nieszkliwiony z kolekcji Atlas Concorde, który charakteryzuje się wyjątkową elegancją i wyrafinowanym rysunkiem marmuru. Doskonale sprawdza się na dużych powierzchniach, gdzie wyeksponowane są jego walory estetyczne. W podobnym klimacie prezentują się płytki marki Imola X-ROCK 12 W 120X60, do złudzenia przypominające naturalny kamień.

Jeśli chodzi o wykończenie łazienki, to możliwości wyboru są ogromne. Na rynku dostępny jest gres polerowany i szkliwiony (np. Rako Deco), tradycyjne płytki ceramiczne, terakota. Produkują je firmy polskie i zagraniczne, a nasza rodzima produkcja zyskuje renomę i zaufanie klientów na Zachodzie. Wśród znanych polskich producentów znajdują się między innymi marki Paradyż, Opoczno, Cersanit, Nowa Gala i wiele innych. Ich renoma jest efektem wieloletniej pracy, nabywania doświadczeń, doskonałej znajomości rynku i potrzeb konsumentów, a przede wszystkim doskonałej jakości produktów oraz wysokiego poziomu estetycznego i oryginalnego wzornictwa.

Standardem jest dzisiaj wysoka jakość płytek, które posiadają doskonałe parametry techniczne oraz cechuje je wysoka wytrzymałość. Na rynku dostępne są również płytki do zastosowań zewnętrznych – na podłogi tarasów, balkonów, schodów, podestów, które są mrozoodporne i antypoślizgowe, co zapewnia im bezpieczeństwo użytkowania przez cały rok oraz długą żywotność.

W tej chwili producenci oferują płytki o bardzo wyrafinowanych wzorach i kolorystyce, dopasowane wzorniczo do konkretnych pomieszczeń, takich jak kuchnia, łazienka czy salon. Jeśli komuś nie brakuje inwencji, może wykreować w swoim domu lub mieszkaniu wnętrze o dowolnych charakterze – rustykalnym, orientalnym, chłodnym minimalistycznym, eko, glamour, industrialnym itd. Pomogą mu w tym płytki z kolekcji Imola X-Rock, Atlas Concorde Marvel Edge, Rako Majolika, Nowa Gala Concept czy Zirconio Smooth.