Hurtownia elementów srebrnych

Dzisiaj każdy kto ma zdolności manualne, może sam wykonać dowolną biżuterię. Każda hurtownia elementów srebrnych oferuje wysokiej klasy półfabrykaty srebrne próby 925. Służą one do produkcji efektownej i oryginalnej biżuterii. Wyroby ze srebra mają to do siebie, że są niezmiennie na czasie. Ich walory od wielu pokoleń doceniają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zmienia się tylko wzornictwo, sposób zdobienia.

Każda Hurtownia łańcuchów srebrnych systematycznie poszerza dostępny asortyment o nowe elementy srebrne,  takie jak łańcuchy srebrne, zapięcia, szpilki, uszka do kolczyków, karabińczyki i wiele innych półproduktów umożliwiających produkcję srebrnej biżuterii.

Biżuteria rozumiana jako wyroby wykonane z różnych materiałów mające charakter ozdobny jest znana od wielu tysięcy lat. Pierwsza biżuteria była wykonana z kamieni, kości zwierząt, zębów. Materiały te były polerowane, rzeźbione, nadawano im zupełnie nowe oryginalne kształty. Z czasem biżuterię zaczęto wykonywać z kruszców cieszących się do dzisiaj wielką popularnością – takich jak złoto i srebro. Taka biżuteria była znana w starożytnym Egipcie, gdzie stanowiła symbol bogactwa, ale pełniła również funkcję religijną. Najczęściej miała ona formę amuletów, które towarzyszyły ludziom za życia, a także po śmierci.

W raz z rozwojem ludzkości zmieniała się także biżuteria, pojawiały się nowe materiały wykorzystywane do produkcji biżuterii, a także nowe trendy odzwierciedlające charakter danej epoki. Powstawały bogato zdobione naszyjniki, kolie, pierścienie, kolczyki, wysadzane kamieniami szlachetnymi. Zmieniały się mody, raz najmodniejsze były wisiory, raz bransolety, broszki. Modne były szafiry, rubin, brylanty. Na rynku złotniczym pojawiła się patyna jako materiał niezwykle trwały i efektowny, doskonale pasujący do brylantów.

Do dziś jedną z najmodniejszych kruszców jest srebro. Oryginalne wyroby ze srebra próby 925 stanowią atrakcyjny dodatek do każdego ubrania, element, który doda urody i blasku każdej kobiecie. Biżuteria srebrna jest uniwersalna, zawsze modna. Zmieniają się tylko trendy, wzornictwo.