Bramy garażowe

Bramy garażowe to niezbędny element zabezpieczenia naszego pojazdu w garażu. Warto zainwestować w nowocześnie wykonaną bramę, wyposażoną w dobry zamek i wygodne otwieranie. Rodzaje bram garażowych są bardzo różne, co sprawia, że można je dopasować do własnych potrzeb. Są bramy segmentowe, rolowane, skrzydłowe, uchylne – każde z nich mają swoje zalety i specjalistyczne zastosowania. Na przykład w nietypowych garażach najlepszym rozwiązaniem są bramy rolowane. Wykonane na wymiar bramy są wygodne w użytkowaniu oraz funkcjonalne i bezpieczne.

garaż

Produkuje się je z mocnych i trwałych materiałów, które zachowują doskonałe właściwości przez wiele lat, oraz są trudne do sforsowania przez włamywaczy. Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę, więc świetnie sprawdzają się w miejscach, gdzie podjazd jest krótki, i nie ma miejsca na tradycyjne otwieranie skrzydeł bramy. Wykonane z segmentów – paneli bramy są bardzo popularne wśród konsumentów. Przemawia za nimi jakość wykonania, wypełnienie paneli z pianki poliuretanowej, wykończenie z blachy ocynkowanej, a także estetyka. Bramy segmentowe wykonywane są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można je idealnie dopasować do elewacji garażu. Pianka wewnątrz zapewnia dobrą izolację cieplną oraz akustyczną, samochód nie jest tak wychłodzony, jakby stał pod gołym niebem.

Bramy rolowane oraz segmentowe mają tę zaletę, że pozostawiają sporo miejsca w samym garażu, a także przed nim, cała konstrukcja chowa się podczas otwierania, nie zajmując zbędnego miejsca.

Na rynku dostępna jest również automatyka do bram garażowych, skrzydłowych, segmentowych i rolowanych, która gwarantuje sprawne i bezproblemowe funkcjonowanie bramy garażowej. Wybierając bramę garażową, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników ? przede wszystkim długość podjazdu, sposób otwierania, materiał oraz estetykę.

Bramy garażowe wyposażone w specjalne zamki i rygle są bardzo skutecznym zabezpieczeniem samochodu zarówno przed niepowołanymi osobami, jak i chłodem, śniegiem, deszczem i innymi czynnikami atmosferycznymi.

Szeroki wybór bram i ogrodzeń z możliwością konfiguracji online można znaleźć na tej stronie.