Nowoczesna alternatywa dla toreb foliowych

Torby mają wiele różnych zastosowań w zależności od materiału, z którego są zrobione, wielkości, a także naszej inwencji i indywidualnych upodobań. Oprócz swojej podstawowej funkcji przenoszenia zakupów, prezentów, akcesoriów i odzieży sportowej, bagaży itp. mogą także spełniać funkcję reklamową, co skrzętnie wykorzystuje coraz więcej producentów i firm, zlecając indywidualne nadruki na torbach reklamowych.

Nadruki te najczęściej zawierają logo firmowe, czasem uzupełnione o jakieś chwytliwe hasło reklamowe,, adres, dane firmy itp. Dzięki temu torby bawełniane, jutowe, a nawet papierowe, których używamy na co dzień, zyskują dodatkowy walor z punktu widzenia marketingu firmy.

Torby ekologiczne

Ze względu na coraz bardziej proekologiczne podejście społeczeństw, rządów na całym świecie, torby bawełniane, papierowe, jutowe powoli zaczynają zastępować w handlu torby foliowe, które rozkładają się kilkaset lat i poważnie zanieczyszczają naszą planetę. Inne rodzaje toreb, jak choćby torby bawełniane, są biodegradowalne i trwałe, dzięki czemu zyskują na popularności.

Torby bawełniane

Torby materiałowe chętnie wykorzystuje się jako torby na niewielkie zakupy, a także na drugie śniadanie, strój do przebrania, książki, gazety itp. Mogą także z powodzeniem być ważnym elementem naszej stylizacji, jeśli dobierzemy odpowiednie kolory i charakter.
Na torbie bawełnianej można również wykonać nadruk, który będzie wyrażał nasze pasje, zainteresowania, poglądy, podejście do życia itp. Dodatkowo taka spersonalizowana torba materiałowa z nadrukiem pozwala nam wyróżnić się z tłumu, nabrać indywidualnego stylu, o którym tak dużo się obecnie mówi.

Torby jutowe

O ile torby bawełniane stanowią gadżet codziennego użytku, o tyle torby jutowe mają bardziej specyficzne zastosowania. Wykorzystywane są przede wszystkim na cięższe zakupy oraz jako torby na prezenty. Od razu uwagę zwraca ich ekologiczny charakter. Zrobione z włókien roślinnych torby jutowe są wytrzymalsze od tych bawełnianych, ale też ustępują im pod względem stylu.

Jak się więc okazuje torby można wykonać z różnego rodzaju materiałów, nie tylko z folii. Torby jutowe czy bawełniane doskonale sprawdzają się w codziennym życiu ? na zakupach, do szkoły, pracy, na uczelnię, do zapakowania prezentu itp.