CN01 Poler, SW 07 Nowa Gala, Sandstone Plus – atrakcyjny gres.

CN01 Poler to biały gres polerowany z kolekcji Concept Nowa Gala, który charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością oraz niepowtarzalnym błyskiem i elegancją. Doskonale sprawdza się na dużych powierzchniach, gdzie wyeksponowane są jego walory estetyczne. Z kolei SW 07 Nowa Gala z kolekcji Stonewood to piękny gres szkliwiony w kolorze beżu, przypominający naturalny rysunek drewna, dający wrażenie kontaktu z naturą.

Jeśli chodzi o wykończenie domu czy mieszkania to możliwości wyboru są ogromne. Na rynku dostępny jest gres polerowany (np. CN01 Poler) i szkliwiony (np. SW 07 Nowa Gala), gres kalibrowany (np. Sandstone Plus), tradycyjne płytki ceramiczne, terakota. Produkują je firmy polskie i zagraniczne, a nasza rodzima produkcja zyskuje renomę i zaufanie klientów na Zachodzie. Wśród znanych polskich producentów znajdują się między innymi marki Rako, Ceramika Końskie, Paradyż, Opoczno, Cersanit, Domina, Nowa Gala i wiele innych. Ich renoma jest efektem wieloletniej pracy, nabywania doświadczeń, doskonałej znajomości rynku i potrzeb konsumentów, a przede wszystkim doskonałej jakości produktów oraz wysokiego poziomu estetycznego i oryginalnego wzornictwa.

Standardem jest dzisiaj wysoka jakość płytek, które posiadają doskonałe parametry techniczne oraz cechuje je wysoka wytrzymałość. Na rynku dostępne są również płytki do zastosowań zewnętrznych ? na podłogi tarasów, balkonów, schodów, podestów, które są mrozoodporne i antypoślizgowe, co zapewnia im bezpieczeństwo użytkowania przez cały rok oraz długą żywotność.

W tej chwili producenci oferują płytki o bardzo wyrafinowanych wzorach i kolorystyce, dopasowane wzorniczo do konkretnych pomieszczeń, takich jak kuchnia, łazienka czy salon. Jeśli komuś nie brakuje inwencji, może wykreować w swoim domu lub mieszkaniu wnętrze o dowolnych charakterze ? rustykalnym, orientalnym, chłodnym minimalistycznym, eko, glamour, industrialnym itd. Pomogą mu w tym płytki z kolekcji Nowa Gala – CN01 Poler oraz SW 07 Nowa Gala, czy Rako Sandstone Plus ?gres kalibrowany.