Produkcja i sprzedaż lamp – firma LEMIR.

LEMIR jest renomowanym producentem lamp, który funkcjonuje w branży od 40 lat. Wieloletnie doświadczenie przełożyło się na wysoką jakość oferowanych produktów, wśród których prym wiodą lampy stojące, lampki stołowe, kinkiety i wiele innych. Wszystkie lampy powstają według oryginalnych projektów firmy, z uwzględnieniem współczesnych trendów.

Priorytetem firmy LEMIR jest zaspokojenie potrzeb konsumentów o różnych upodobaniach. W związku z tym produkowane są zarówno nowoczesne lampy o kubistycznych kształtach i minimalistycznym stylu, jak i tradycyjne żyrandole z abażurami lub kloszami w kształcie kwiatów. Jako producent lamp posiadający dużą renomę, LEMIR koncentruje się na utrzymaniu wysokiego poziomu, ale także na nieustannym rozwoju i poszerzaniu swojej oferty.

Dobrze dobrane oświetlenie poprawia nastrój i samopoczucie. Przy jego pomocy można stworzyć wyjątkową atmosferę. W ciągu 40 lat działalności produkcyjnej firma wyposażyła w lampy wiele hoteli i restauracji, kreując w ten sposób charakter wnętrz.