Sprzedaż mebli chłodniczych – PPHU Mirpol.

Firma Mirpol cieszy się niesłabnącym zaufaniem klientów. Zajmuje się sprzedażą różnego typu urządzeń związanych z branżą chłodniczą. Są to między innymi agregaty chłodnicze, wentylatory, chłodnice, sprężarki chłodnicze, termostaty, skraplacze.

Mirpol obsługuje klientów indywidualnych, którym zepsuł się sprzęt agd, oferując części zamienne agd do lodówek, odkurzaczy, zamrażarek, kuchenek mikrofalowych, elektrycznych i gazowych, pralek, zmywarek, a także duże zakłady przemysłowe, sklepy spożywcze. Meble chłodnicze dostępne w ofercie firmy znajdują się w wielu sklepach handlujących artykułami spożywczymi. Są to na przykład regały oraz lady chłodnicze, w których przechowuje się żywność.

Firma Mirpol nieustannie pozyskuje nowych klientów, poszerzając oraz dostosowując do ich potrzeb dostępny w stałej ofercie asortyment. Chłodnictwo nie ma żadnych tajemnic przed firmą Mirpol, która oferuje także urządzenia do klimatyzacji samochodowej oraz pomieszczeń. Doświadczenie i dążenie do usatysfakcjonowania klienta daje firmie silną pozycję na rynku.